» Правила

Правила

Я, реєструючись на сайті www.inaweraukraine.com  надаю згоду адміністрації сайту www.inaweraukraine.com на обробку моїх персональних даних та надання доступу до персональних даних третім особам, з метою надання мені послуг інтернет магазином www.inaweraukraine.com. Посвідчую, що отримав повідомлення про включення інформації про мене до бази персональних даних, та отримав роз'яснення про свої права, як суб'єкта персональних даних, відповідно до ст.8 Закону України "Про захист персональних даних"
 1. Купуючи продукцію на  www.inaweraukraine.com, Ви  погоджуєтесь з тим, що  Вам 18 років, а також, що товари куплені в www.inaweraukraine.com, будуть використані виключно особами, яким виповнилось18 років.

 2. За точність вказаних адрес і телефонів працівники сайту www.inaweraukraine.com  відповідальності не несуть. Будь-ласка, перевірте усю свою особисту інформацію про адресу доставки і контактні телефони.

 3. Усі витрати по доставці поштовими службами, а також повернення післяплати, лежать на покупцеві.Пакування товару здійснюється за кошт продавця.

 4. Працівники сайту www.inaweraukraine.com не несуть відповідальність за роботу поштових, кур'єрських, та інших служб доставки. Якщо Ви хочете доставку іншими службами, напишіть нам і ми підемо вам назустріч.

 5. Працівники сайту www.inaweraukraine.com залишають за собою право на скасування будь-якого замовлення, а також замовлення з помилками в адресі  доставки або з недійсними контактними телефонами. В будь-якому  випадку, про відміну замовлення, покупець  буде повідомлений шляхом електронного спілкування.

 6. Працівники сайту www.inaweraukraine.com гарантують конфіденційність особистої контактної інформації покупців, і зобов'язується не передавати і не продавати її третім особам, крім випадків вказаних в законодавстві України, але залишає за собою право  інформувати покупців про нові товари та акції

 7. Усю відповідальність за правильне використання товарів, придбаних на сайті www.inaweraukraine.com, а також за будь-які збитки, хвороби або травми, спричинені неправильним використанням даних товарів,  несе покупець

 8. Якщо у Вас є будь-які питання по роботі сайту, продукції, зв'яжіться з нами і ми надамо Вам допомогу  у вирішенні будь-якого питання.

 9. Працівники сайту www.inaweraukraine.com залишають за собою право вносити будь-які зміни  в сайт і в дану угоду в будь-який час.
 10. Усю продукцію потрібно зберігати у прохолодному темному місці, щільно запакованою.
 11. Увага! Вживати лише за призначенням,зберігати в недосяжності від дітей!

Перейти на головну сторінку
Магазин призначений виключно для дорослих !
1. На цьому сайті знаходяться товари для осіб старших за 18 років.

2. Якщо ви є неповнолітнім, або якщо ви не хочете переглядати товари нашого магазину - покиньте цю сторінку !

3. Переконайтеся в тому, що з допомогою нашого унікального пропозиції, ви економите час та гроші, купуючи в приємний і зручний спосіб.
Увійдіть в магазин Відмовся