» Політика приватності

Політика приватності

1.Інформація, яку ми збираємо на нашому веб-сайті, може включати: Ваша IP-адреса, Ваші уподобання,  а також відомості, необхідні для використання послуг веб-сайта.

 

2. Куки-файли

 

Для того, щоб зробити сайт більш зручним і легким, а також щоб прискорити його роботу ми використовуємо технологію куки-файлів. Куки-файли- це невеликі обсяги інформації, які залишаються на пристрої, яким ви користуєтеся під час роботи в інтернеті  і зберігають,
а іноді відстежують інформацію про використання вами веб-сайту. Куки не записують особисту інформацію про користувача, яка б дозволила ідентифікувати Вас особисто. Якщо Ви не хочете використовувати куки-файли, зайдіть в налаштування комп'ютера чи пристрою, щоб видалити всі куки веб-сайту або припиніть використання  нашого веб-сайту.

 

3. Ваша згода

Розміщуючи свої персональні дані на нашому веб-сайті, Ви, тим самим, даєте свою згоду на їх використання. Продовження використання нашого веб-сайту після появи на його сторінках подібної інформації буде вважатися підтвердженням Вашої згоди з такими змінами.

 

4. Як ми використовуємо надану Вами інформацію

Вся персональна інформація, яку ми збираємо при відвідуванні Вами нашого веб-сайту, може використовуватись нами в наступних цілях:

4.1 Ми можемо використовувати сукупну інформацію для моніторингу роботи веб-сайту.

4.2 Ми не надаємо персональну інформацію третім особам без Вашого дозволу, окрім випадків, передбачених чинним законодавством.

 

5. Як ми захищаємо надану Вами інформацію

Мережа Інтернет не є абсолютно безпечним засобом передачі інформації. Однак, ми використовуємо всі рекомендовані передові методи захисту інформації і проводимо їх постійне оновлення. У відповідності з цією «Політикою приватності та куки-файлів» ми забезпечуємо конфіденційність Вашої інформації.


Перейти на головну сторінку
Магазин призначений виключно для дорослих !
1. На цьому сайті знаходяться товари для осіб старших за 18 років.

2. Якщо ви є неповнолітнім, або якщо ви не хочете переглядати товари нашого магазину - покиньте цю сторінку !

3. Переконайтеся в тому, що з допомогою нашого унікального пропозиції, ви економите час та гроші, купуючи в приємний і зручний спосіб.
Увійдіть в магазин Відмовся